Logo Lycamobile

Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z operatorem Lycamobile. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu zarówno startery jak i kody doładowań w najniższych cenach.

Lycamobile to wirtualny operator telefonii komórkowej oferujący usługi telefonii komórkowej na zasadach prepaid. To największy na świecie operator tanich międzynarodowych i krajowych połączeń telefonii komórkowej.

Lycamobile wprowadziła swoją markę na rynek w 2006 roku i w ciągu 7 lat zdobyła ponad 30 milionów klientów w 16 krajach (Wielkiej Brytanii, Holandii, Portugalii, Belgii, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Szwecji, Włoszech, Hiszpanii, Australii, Francji, Niemczech, Polsce, Irlandii, Austrii i Stanach Zjednoczonych).

W Polsce sieć rozpoczęła działalność w listopadzie 2011.

W celu uzyskania oferty lub dokonania zakupu zapraszamy do naszego sklepu ekody24.pl, lub do bezpośredniego kontaktu na nasz adres email: kontakt@phu-magnet.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>